Patrícia Ficková

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)